Sıkça Sorulan Sorular


Burqu.com, kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmekte ve Burqu.com tarafından saklanmamaktadır.
Burqu.com'da satışa sunulan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Burqu.com üzerinden bütün kredi kartları (VISA, Mastercard, American Express) ya da banka havalesi yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.
Burqu.com üzerinden satın alınan yurt içi gönderileri MNG Kargo ile, yurtdışı gönderileri MNG Inter ile alıcılarına ulaştırılmaktadır.
Burqu.com'da ürünlerin kargoya teslimat süresine her ürünün içinde yer alan açıklama bölümünden ulaşabilirsiniz. Ürünler kargo firmasına teslim edildikten sonra genellikle İstanbul içerisine 1 iş gününde, diğer illere 2 iş gününde ulaşmaktadır.
Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesi sürecinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.
Tarafınıza ulaşmış siparişlerin iptali ve iadesi ürünler Burqu.com'a ulaştıktan sonra 7-10 iş günü içinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerin iadesi, ödeme yapılan kredi kartına 1-7 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. Bu prosedür; Burqu.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.
Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 10 (on) gün içerisinde gönderici ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Ürünün iade sebebi, Burqu.com tarafından yapılan bir hata değilse, sipariş esnasında hizmet bedeli olarak alınan kargo ücreti iade edilmez. Ürün iadesi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte gönderilmesi, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde kargoya teslim edilmesi gerekmektedir. Gelen ürün öncelikle Burqu.com müşteri hizmetleri tarafından incelenir. Eğer üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit edilirse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti ödeme şeklinize göre kredi kartınıza ya da hesabınıza iade edilir. İade kargo bedeli müşteriye aittir.
[email protected] 'a markanızla ilgili detaylı sunumu atabilirsiniz. İlgili ekibimiz inceleyip size dönüş yapacaktır.
Nomadic State of Mind markasında kendi ayak numaranız ne ise, o numarayı tercih etmenizi öneririz. Herhangi bir problem olması durumunda [email protected] adresinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerde numara değişimi ya da iade yapılabilmektedir.
Goorin Bros şapkalar one size'dır. Ürünler arkasından ayarlanabilmektedir.
Evet, Burqu.com üzerinden verilen siparişler için yurt dışına gönderi yapılmaktadır. Yurt dışı alışverişlerde kargo bedelleri teslimat adresinin bulunduğu ülkeye göre farklılık göstermektedir. Kargo bedelinin eklendiği son tutarı adres bilgilerinizi girdikten sonra ekranda görebilirsiniz. Bulunduğunuz ülkenin gümrük yasasına bağlı olarak gümrük vergisi ve ek masraflar tarafınızdan karşılanmaktadır. Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürün/ürünlerde iade ya da değişiklik yapılamamaktadır.
Nomadic State of Mind ürünler %100 orijinal, Amerika menşeili ip sandalet markasıdır. Orijinal Nomadic State of Mind sandaletlerin Türkiye'de üretimi yoktur. Türkiye de üretimi yapılan ve aleyhine dava açtığımız nomadic ibaresi ile satışa sunulan diğer ürünlerle her hangi bir ilişiği bulunmamaktadır.