• ANAIS MARGAUX -Margot Purple Swimsuit
  • ANAIS MARGAUX -Margot Purple Swimsuit
ANAIS MARGAUX -Margot Purple Swimsuit
ANAIS MARGAUX -Margot Purple Swimsuit

ANAIS MARGAUX -Margot Purple Swimsuit

345.00 TL

%80 Polyamide, %20 Elastane 

AYNI GÜN KARGO

Hijyenik nedenlerden dolayı iç çamaşırı, mayo, bikini gibi ürünlerin iadeleri/değişimleri ancak açılmamış olduğu takdirde yapılabilmektedir. Teslim alındıkları haliyle iade edilmeleri gerekmektedir.
Teslimat

Ürünler bir iş günü içinde yola çıkmakta ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak 2 ya da 3 iş günü içinde teslim edilmektedir. Haftasonları kargo gönderimimiz bulunmamaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünün detay sayfasında fiyat bilgisinin altında yer alan süre içinde kargonuz yola çıkmaktadır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilebilmektedir.

 

 

Türkiye sınırları içindeki siparişlerinizin MNG kargo ile, yurt dışı gönderimleri Inter kargo ile yapılmaktadır.

 

İade

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 10 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz:

 

İade edeceğiniz ürünü, faturasının arkasında bulunan “İade Formu” nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, MNG ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz.

MNG Kargo Müşteri Kodu: 329801265

ANAIS MARGAUX PARIS ANAIS MARGAUX -Margot Purple Swimsuit ANAIS MARGAUX -Margot Purple Swimsuit

%80 Polyamide, %20 Elastane 

AYNI GÜN KARGO

Hijyenik nedenlerden dolayı iç çamaşırı, mayo, bikini gibi ürünlerin iadeleri/değişimleri ancak açılmamış olduğu takdirde yapılabilmektedir. Teslim alındıkları haliyle iade edilmeleri gerekmektedir.Product #: 42888 4.7 stars, based on 28 reviews 345.00 (Sale ends ) Burqu Condition: New In stock! Order now!