Hakkımızda

 

 BİZ KİMİZ?  

 BURQU, 2008’de kurulan moda odaklı e-ticaret sektöründeki multibrand alışveriş sitesidir.

  Nomadic State Of Mind markasının Türkiye temsilciliğini üstlenmiş olmasının yanı sıra markanın Meksika ve Miami’deki tüm operasyon ve satışlarını gerçekleştiren global distribütörlük şirketidir.

  Modaya, güçlü marka ve ilham verici genç tasarımcılara saygı gösteriyoruz, en iyi taraflarını ifade etmeleri ve elde ettikleri inanılmaz şeyleri sizlere ulaştırabilmeleri için içtenlikle destekliyoruz. Son moda ürünleri, moda ile ilgili çeşitli trendleri sunmakla birlikte yerli ve yabancı birçok markanın satışını yapıyoruz. Burqu.com’u gelişen moda topluluğunun ve e-ticaret sektörünün merkezi haline getiriyoruz.

Misyonumuz müşterilerimize moda ile her zaman ve her yerde en iyi alışveriş deneyimini yaşatmak.

Yeniliklerin dünyası şimdi Burqu.com’da!

BURCU TANDOĞAN KİMDİR?

  Burcu Tandoğan 1989 yılı Ankara doğumludur. İlk ve orta ögretiminde başladığı müzik hayatına derece ile girdiği Anadolu Güzel Sanatlar Lisesini viyola ve piyano eğitimi alarak tamamlamıştır.8 yıllık profosyonel müzik hayatı sonrası kariyerine moda alanında devam etmeye karar vermiştir.

   2013 yılında New York Fashion Institute Of Technology'den , Fashion Styling, Fashion Events Planning üzerine egitim almış, üretim konusunda da bilgi edinmek, trend takibini işine taşımak adına 2014 yılında başladığı İstanbul Moda Akademisi'ndeki 'Moda Tasarımı' eğitimini 2016 yılında tamamlamıştır. 

    İlk iş deneyimine 2008 yılında açmış olduğu www.burqu.com e-ticaret sitesi ile başlamış daha sonra 2012 yılında ilk offline mağazasını Alaçatı'da açtığı concept store ile devam etmiştir , mağazasında birçok farklı yerli ve yabancı markaların tasarımlarını buluşturmuş, satışlarını gerçekleştirmiştir.

   2008 yazı sonrası mağazasında da yer verdigi ve kendisinin de severek kullandığı dünyaca ünlü Nomadic State Of Mind USA markasının Türkiye distribütörlük hakkını almış 2016 sonrasında elde ettiği rekor satışlarla globalde ilk sıraya yerleşip Miami ve Meksika distribütörlük hakkını da almıştır.

   Burcu Tandoğan, profesyonel iş hayatına Miami-İstanbul arasında devam etmektedir.