Hakkımızda


  Burcu Tandoğan 1989 yılı Ankara doğumludur. Ailenin tek çocuğu olan Burcu ilk ve Orta ögretiminde başladığı müzik hayatına derece ile girdiği Anadolu Güzel Sanatlar Lisesini viyola ve piyano eğitimi alarak tamamlamıştır. Sanatın her dalıyla yakından ilgilenen Burcu Tandoğan profesyonel hayatına moda alanında devam etmeye karar vermiştir.

  2013 yılında New York Fashion Institute Of Technology'den , Fashion Styling, Fashion Events Planning üzerine aldığı sertifikalarını da kariyerine ekleyerek kurduğu moda blogunu yakın çevresinden de gördüğü talep üzerine online bir butik olan burqu.com' a taşımıştır. Bunun yanı sıra tasarım ve üretim konusunda da bilgi edinmek ve trend takibini işine taşımak adına 2014 yılında başladığı İstanbul Moda Akademisi'ndeki 'Moda Tasarımı' eğitimini 2016 yılında tamamlamıştır.

  İlk iş deneyimini 2012'de Alaçatı'da açtığı concept store ile başlayan Burcu Tandoğan seyahat ettiği bir çok farklı ülkeden seçme ürünler ile kendi tarzını yansıtan markaların özel koleksiyonlarını bir araya getirmiş 4 yıl boyunca Alaçatı' da takipçileri ile buluşturmuştur.

 2016 yazı sonrası uzun yıllar mağazasında da yer verdigi ve kendisinin de yıllardır çok severek kullandığı dünyaca ünlü Nomadic State Of Mind USA markasının Türkiye distribütörlük hakkını aldıktan sonra elde ettiği rekor satışlarla globalde ilk sıraya yerleşip Miami ve Meksika distribütörlük haklarını da alarak profesyonel iş hayatına Miami'de devam etmektedir.

Burcu Tandoğan, tüm dünyada en son trend ürünleri keyifle takip etmeye online alışveriş sitesi olan www.burqu.com ile sizlerle buluşturmaya devam ediyor.