Vücut Tipinize Göre Bikini Modelleri

Vücut Tipinize Göre Bikini Modelleri

Vücut tipinize göre bikini modelleri arasından bir seçim yaparak tatilde en keyifli anlarınızda rahat ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Beden ölçüleri, kalça yapısı ve göğüs bedeni bikini modellerinin seçiminde ana kriterlerdendir. Bu bakımdan vücut yapınızı tanıyarak kendinize en uygun bikini modeline rahatlıkla karar verebilirsiniz. Aşağıdaki tavsiyelerimize göre swimwear  alışveriş sayfamızdan beğendiğiniz modelleri hızlı kargo ve taksitli ödeme seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Vücut Tipinize Göre Bikini Modelleri

Her vücut yapısına uygun olarak dizayn edilmiş bir bikini modeli bulunmaktadır. Önemli olan bu modeller içerisinde kendi estetiğinize en uygun olanını seçmenizdir. Vücut şeklinize göre seçeceğiniz bir bikini modeli sizi daha mutlu eder. Bu yazımız vücut yapınıza uygun bir bikini seçmeniz için size yardımcı olacaktır.

Göğüs ve Kalça Bedenine Göre Bikini Seçimi

Bikini seçiminde göğüs ve kalça bedeni en önemli kriterdir. Eğer göğüsleriniz küçük ise seçeceğiniz bikininin üst kısmının düz bir model olmaması gerekir. Vücut tipinize göre bikini modelleri arasında göğüsleri küçük olan kadınlar için fırfırlı ve farklı süslerle bezenmiş bikini kesimleri vardır. Böyle bir model, göğüslerinizin küçüklüğünü örtecek, sizi daha fazla rahat ettirecektir. Ayrıca yine küçük göğüs bedenleri için mayo da bikiniye alternatif ve sizi konforlu hissettirecek bir seçimdir.

LILY AND ROSE- Marquis Siyah Bikini

 

Tam tersi durumlarda, yani göğüs bölgesi büyük olan kadınlar, göğüslerini daha dik tutmak için destekleyici kalın askılı bikini modeleri seçmelidir. Kazalara en gel olmak için geniş gelen bir beden seçilmemeli, bağlamalı kesimler yerine lastikli, esneyen modeller tercih edilmelidir. Kalça yapınız büyükse ve bundan çok hoşlanmıyorsanız koyu renkli ve kalçayı tam olarak kapatacak bikinilere göz atabilirsiniz. Bu durumda ipli ya da brazilian bikini modelleri kullanmanız doğru olmaz. Eğer kalça yapınız düzse kalçanızı daha kalkık ve büyük göstermek için fırfırlı, büzgülü alt kesimi bulunan bikini modellerini seçebilirsiniz.

BT Swimwear - Black Panther Bikini

Bel Yapısına Göre Bikini Seçimi

Bel kısmında yağlanma olan ve bundan rahatsız olan kadınlar için kullanılabilecek en iyi alternatif, yüksek bel kesimli bikiniler tercih etmektir. Böylece göbek çevresindeki yağları kapatmış olursunuz. Ayrıca bikini altının sıkı olması yağlı bölgenin derlenip toparlanmasını da sağlar. Vücut tipinize göre bikini modelleri arasında üst kısmı daha kısa olanlar için kullanılabilecek bikiniler vardır. Düşük bel kesimli altı olan bir bikini modeli vücudunuzun üst kısmını daha uzun gösterebilir. Boyundan bağlamalı bikini üstleri de vücudunuzun üst kısmının kısa görünmesini engeller. Bacak boyunuz kısa ise alt kısmı derin kesimli bikini modelleri tercih etmelisiniz. Sırt kısmında yağlanma olan kadınlar için kalın ipli ya da askılı bikini modelleri ideal bir seçimdir.

Etiketler: bikini, mayo, bikini modelleri, mayo modelleri, swimwear
Temmuz 19, 2019
Listeye dön