Nomadic Sandalet

Nomadic Sandalet

Nomadic Sandalet konforlu giyimi ve şıklığıyla ip sandalet modelleri arasında tasarım tesciline sahip tek marka olarak dikkat çekiyor.

burqu.com’da, dünyaca ünlü ve dünyada pek çok insan tarafından tercih edilen Nomadic sandalet çeşitleri arasından bir tanesi mutlaka sizin giyim ve yaşam tarzınıza uyacaktır. Doğal malzemeden yapılan ve çevreye zarar vermeyen sandalet modelleri; güneşli havalarda, denizde, sahil yürüyüşlerinde, günlük aktivitelerde kullanılabilir.

Nomadic Sandalet Modelleri

Doğal bir şıklığı yakalamanın sırrı, doğal malzemeden yapılan ürünler kullanmaktır. Nomadic sandaletler, kullanıcıya doğallığı en üst düzeyde yaşatır. Hasır ip malzemeden yapılan ürünler, geri dönüştürülmüş polipropilenden yapılmıştır. Vegan ve antibakteriyel olan ürünü, kanserojen madde içermediği için gözünüz arkada olmadan kullanabilirsiniz. El yapımı ürünler ile kullanıcının sağlığını ve şıklığını öne alan Nomadic sandalet çeşitlerinin yumuşaklığı ve hafifliği benzersiz bir konfor duygusu yaşatır.

Nomadic Sandalet Nerelerde Kullanılır?

Son derece kaliteli malzemeden yapılan Nomadic sandalet, günlük hayattaki tüm aktivitelerinizde sorunsuzca kullanılabilir.

  • ·         Sahil ve plajda
  • ·         Kent hayatında
  • ·         İş hayatında
  • ·         Seyahatlerde

kullanılabilen sandaletler, ergonomiktir. Ayağınıza yumuşak bir dokunuş hissi verdiği için size hiçbir biçimde rahatsızlık yaşatmaz. Plajda ya da havuzda kullandığınızda ıslanan Nomadic sandaletler, hızlıca kurur ve herhangi bir zarar görmez. Su ile temas etmesi, ürünün bakteri üretmesine neden olmaz; çünkü doğal hasır ipten yapılmıştır.

Nomadic Sandalet

Farklı kombinler yapabileceğiniz Nomadic sandaletler, elbise, etek, kot ve keten pantolon, şort ve tulum gibi kıyafetler ile harika bir uyum yakalar. Suda batmayan ve solmayan sandaletler, çamaşır suyundan etkilenmez. Kaliteli malzemeden el işçiliği ile yapılan Nomadic sandalet çeşitleri kir tutmaz. İstediğinizde ürünleri çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Nomadic sandalet, doğal şıklığın bir parçasıdır, bu yönüyle kullanıcının hayattan zevk almasını sağlar.

Kaliteden ödün vermeyen hasır ip sandaletleri, rahatça kullanabilirsiniz. Parmak arası ya da tek parmak modelleri ile Nomadic sandaletler, ayak sağlığınızı korur. Her ayak yapısına uygun olarak üretilen sandaletler, yaz aylarında şıklığınızı artırır, kıyafetlerinizin daha da güzel görünmesine katkıda bulunur. Farklı renklerde üretilen sandaletler, bilekten bağlamalı ve parmak arası modelleri ile satışa sunulmaktadır. Her yaşa uygun olan Nomadic sandalet modelleri, ayaklarınızın hafiflemesini, böylece daha rahat hareket etmenizi sağlar.

Etiketler: sandalet
Temmuz 31, 2019
Listeye dön