İp Sandalet

ip sandalet

Yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabılarından olan ip sandalet, konforu ve şıklığı ile pek çok kadın ve erkek kullanıcının en önemli tercihi olarak öne çıkar. Burqu.com’da müşteri beğenisine sunulan Nomadic Republic marka sandalet modelleri, her türden kıyafet ile uyum içinde kombinlenebilir.

Modern tasarımları ile Nomadic Republic (nomadic state of mind) ip sandaletler; farklı renk alternatifleri, şıklığı garanti eden seçenekleri ve görenleri etkileyen tasarımları ile sandalet kullanmayı seven kullanıcıların gözdesi olmayı sürdürmektedir. Şıklığı artıran ve kullanıcının yeni bir tarz oluşturmasını sağlayan Nomadic Republic ip sandalet, yeni bir tarz oluşturmak isteyen ya da tarzına özgünlük katmak isteyenlerin seçimidir.

İp Sandalet


İp sandalet modelleri, rahatlığı ile dikkat çeker. Yaz aylarının bunaltıcılığı, ayakların serinlemesini sağlayan ip sandaletler ile kolayca önlenebilir. Doğal malzemelerden yapılan ve antibakteriyel bir yapıya sahip olan ip sandalet modelleri, ısının ayağınızda alerjik reaksiyon oluşturmasını önler. Doğal malzemeden yapılan sandalet sağlık açısından başka faydalara da sahiptir. Özellikle kanserojen madde içermediği için güvenle kullanılabilir.

İp Sandalet Modelleri

Burqu.com’da kullanıcı beğenisine sunulan Nomadic Republic ip sandalet modelleri, birbirinden farklı stilleri ile göz dolduruyor. Modern tasarımı ile pek çok farklı giysi ile tercih edilebilen ip sandaletler, hem geleneksel hem de modern çizgilere sahiptir.

 • Terlik
 • Parmak arası
 • Parmak geçmeli
 • Ayak bileğini kavrayan

modelleri ile farklı kıyafetlerin tamamlayıcısı oluyor. Şort ve etek gibi giysilerin yanı sıra pantolon, bermuda, elbise ve tayt gibi giysilerle de çok hoş bir şekilde kombinlenebilen ip sandalet modelleri, canlı ve göz alıcı bir stil oluşturmanıza yardımcı olur.

Goorin Bros Şapka

Nomadic Republic İp Sandalet Özellikleri

Doğal estetiğin eşsiz parçalarından biri olan Nomadic Republic ip sandalet, kullanıcılar için pek çok farklı avantaja sahiptir:

 • Güneşte solmayan canlı renklere sahiptir.
 • Alternatif kıyafet kombinleri oluşturmanızı sağlar.
 • Lifli dokusu ile yumuşacıktır.
 • Modern tasarımı ile göz doldurur.
 • Rahatlığı ile ayak sağlığına destekte bulunur.
 • Farklı hareketlerin yapılabilmesi için ergonomik yapıdadır.
 • Islandığında zarar görmez ve kısa sürede kurur.
 • El yapımı olduğu için hassas bir işçiliğe sahiptir.

Tüm bu özellikleri ile Nomadic Republic ip sandalet modelleri, şıklığından ödün vermeyenlerin tercihidir.

İp Sandalet Renkleri

Farklı renklerde üretilen ip sandaletler, kullanıcının değişik kıyafet tercihleri yapabilmesini mümkün kılar. Hasır (krem) rengindeki klasik modeller, kıyafet tercihi konusunda kullanıcıyı özgür bırakır. İp sandaletlerin tek renkli mavi, yeşil, mor, kırmızı, kahverengi ve gri modellerinin yanı sıra İki ayrı renkten oluşan modelleri de vardır. Çift renkten oluşan modeller, hem cıvıl cıvıldır hem de alternatif kıyafetler ile kombinlenme imkanına sahiptir.

Etiketler: sandalet
Ağustos 06, 2019
Listeye dön