• GOORIN BROS -  Court Şapka
GOORIN BROS -  Court Şapka

GOORIN BROS - Court Şapka

229.90 TL

AYNI GÜN KARGO
Teslimat

Ürünler sipariş verilen günü kargoya verilmektedir. İstanbul içine ertesi gün, İstanbul dışına 2-3 iş günü içerisinde teslimat yapılmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünün detay sayfasında fiyat bilgisinin altında yer alan süre içinde kargonuz yola çıkmaktadır. Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilebilmektedir.

Türkiye sınırları içindeki siparişlerinizin MNG kargo ile, yurt dışı gönderimleri Inter kargo ile yapılmaktadır.

Değişim

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 10 gün içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz. Değişim, satın almış olduğunuz ürün/ürünlerde beden değişikliği ile sınırlıdır. Değişim yapılmasını istediğiniz ürünü, faturasının arkasında bulunan “İade Formu” nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, siparişinizi teslim eden kargo firması ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz.

Faturasız gönderilen değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.

Değişim ürününüzün bize ulaşması için acente kodumuzu kargo şube yetkilisine belirtmeyi unutmayınız.

MNG Kargo Müşteri Kodu: 329801265

Burqu E-Tic. İth. İhr. Ltd. Şti.

İade

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 10 gün içerisinde ürünün 2 nüsha faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz:

İade edeceğiniz ürünü, faturasının arkasında bulunan “İade Formu” nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarları ve etiketi ile birlikte, MNG ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz.

MNG Kargo Müşteri Kodu: 329801265

Faturasız gönderilen iade ve değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir. İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden kargo firmasının sizinle paylaşmış olduğu gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, ürün bedeli size iade edilmekte olup, kargo bedeli iade edilmemektedir. İade ile ilgili her türlü sorunuzu [email protected]  adresine yazabilirsiniz.

Tarafınıza ulaşmış siparişlerin iptali ve iadesi ürünler 7-10 iş günü içinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerin iadesi, ödeme yapılan kredi kartına 1-7 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. Havale/EFT ile yapılan ödemelerde ise, iade müşteri adına kayıtlı hesap bilgileri alınarak Havale/EFT yoluyla 1-7 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

GOORIN BROS GOORIN BROS - Court Şapka GOORIN BROS -  Court Şapka

AYNI GÜN KARGO

Product #: 43505 4.6 stars, based on 34 reviews 229.90 (Sale ends ) Burqu Condition: New In stock! Order now!